Cenk Eren’den hayranlarını üzen haber! Ameliyat olacak

Bir süredir ortalarda görünmeyen Cenk Eren’in, estetik yaptıran ünlüler kervanına katıldığı ortaya çıkmıştı. 58 yaşındaki şarkıcının, iyileşme sürecinde basına görüntü vermediği ortaya çıkmıştı.

Şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda estetik operasyon geçirdiğini sosyal medya hesabından duyurmuştu. Gündem olan fotoğrafta, Eren’in yüzünü gerdirmek için bıçak altına yattığı anlaşılmıştı.

“SORUP DURUYORDUNUZ”

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Cenk Eren, geçirdiği operasyonun ardından yayınladığı kareye, “Nerelerdesin diye sorup duruyordunuz” notunu düşmüştü.

OPERASYONUN FİYATI ORTAYA ÇIKTI: 1 MİLYON TL!

“Ben Türkiye’nin George Clooney’siyim” diyen Cenk Eren’in geçirdiği operasyonun fiyatı da ortaya çıkmıştı. Eren, derin yüz germe, çene ucuna ve bütün boyun bölgesini gerdirmek için 800 bin ile 1 milyon TL arasında ödeme yapmıştı.

AMELİYATA GİRECEK

Gündemin konuşulan isimlerinden biri olan Cenk Eren’den hayranlarını üzecek bir haber geldi. Ünlü isim, sağ gözünde tespit edilen retina yırtığı sebebiyle ameliyat masasına yatacağını duyurdu.

“NAZAR DEĞDİRDİNİZ”

Yaşadığı sağlık problemini sosyal medya hesabından takipçilerine duyuran Eren, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Nazar değdirdiniz. Sağ gözümde retina yırtılması oldu. Salı günü (bugün) çok değerli hocam ameliyat edecek. Umarım her şey iyi olur, dualarınızla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir